Spordiennustused – parim viis meelelahutuseks

Inimloomuses on soov alati saada parimat, kuid see on üsna subjektiivne hinnang, kuna igal inimesel on oma isiklikud soovid ja arusaamad, mis muudavad konkreetse toote või teenuse tema jaoks teiste seast paremaks ja ihaldusväärsemaks.

See kehtib nii töö, puhkuse kui ka vabaaja veetmise võimaluste kohta, ka spordis. Mõned tegelevad ise spordiga, teised aga otsustavad seda toetada elades kaasa ning seda võib teha ka põnevalt. Hasartsed spordifännid sõlmivad kihlveo selleks, et saada rahuldust, mitte lihtsalt lisaraha teenimiseks. Panuseid saab teha erinevates spordiennustuste keskkondades – internetis, spordibaarides ja ka kihlveokontorites. Kuidas aga kõige paremini aru saada, milline spordiennustamise viis on parim?

Millega alustada?

Selleks, et leida enda jaoks parim kihlvedude korraldaja, tuleb teha väike eeluuring selle kohta, millised kihlveotüübid on üldse olemas ning mis tingimustel saab nendes osaleda. Tuletame meelde, et valida tuleks kindlasti selline spordiennustamise võimalus, mille korraldajal on Eesti tegutsemisluba ning kehtiv hasartmängude litsents. Järgmisena tuleks valida kihlvedude korraldajate vahel. Eestis on kõige populaarsemad kihlvedude organisaatoridBetsafe, OlyBet, Optibet, Paf ning Euroopa kuulsaim spordiennustusportaal Unibet. Kui oled tutvunud kõikide võimalustega, vali enda jaoks kõige sobivam ja mugavam panustamisviis. Mõned valivad kodulehekülje järgi, millel on lihtne ülevaade, teised aga jätkavad ennustuste tegemisega kohapeal kontorites – kõige tähtsam on see, et võimalusi oma õnne proovile panekuks on palju.

Kuidas alustada kihlvedudega?

Elades tänapäeva infoajastul tuleb tänada tehnoloogiat, et meil on kõigele väga lihtne ja kiire ligipääs. Esimene samm on registreerida oma mänguri kasutaja. Seda saavad teha vaid need isikud, kes on täisealised. Seejärel tuleb teha sissemakse oma kasutaja kontole. Minimaalsed ja maksimaalsed sissemaksed võivad varieeruda erinevatel kihlvedude korraldajatel ning selle infoga on võimalik tutvuda kodulehe reeglite all. Kõige sagedamini minimaalne panus on umbes 10 eurot. Kui see on tehtud, võid teha algust spordiennustamisega! Leia enda jaoks huvipakkuv spordiala, mis sind huvitab, seejärel vali mäng ja koefitsient ning tee oma panus. Nüüd pead ootama tulemusi!

Strateegia või õnn?

On kahte sorti mängureid – ühed arvavad, et piisab eelaimust tulemuse kohta ning kõik muu saatuse käes, teised aga arvavad, et kõik määrab strateegia ja statistika. Ükskõik, millise tee valid Sina, peamine eesmärk on puhata ja nautida protsessi. Siiski, milline mänguri tüüp oled Sina?

https://www.optibetsport.ee/