Müüdid ja faktid hasartmängude kohta

Erinevad kasiinod ning mängusaalid meelitavad igal aastal enda juurde miljoneid inimesi, mis tähendab seda, et hasartmängudest saadavad tulud ulatuvad miljardite dollariteni. Seega pole põhjuseta asjaolu, et hasartmängudega seonduv on piiratud seadusandlusega. Paljudele võib tulla üllatusena, et hasartmängudeks loetakse ka loteriid, näiteks Bingo ja Keno loto.

Loteriisid võib mängida ka kasiinodes ning need on kasiinode ühed populaarsemad tõmbenumbrid. Lisaks tuntud kasiinomängudele nagu kaardid või rulett, on populaarsed ka mänguautomaadid. Paljud ei tea, et algul olid need küllaltki ebahuvitavad ning paigutati nii kasiinodes kui ka mängusaalides tagumistesse nurkadesse.

 

Kasiinodega seonduv on pidevas muutuses. Tänapäeval on mänguautomaadid kasiinodele kõige tulusam valdkond, rääkimata veel nende sissetulekutest, kes mänguautomaate ja mänge loovad.

Keelud

Laiemalt hakati hasartmänge keelama 20. sajandi algul. Siis puhkes õitsele Euroopa kõige prestiižikam Monte Carlo kasiino Monacos. Monacos on kasiinod avatud kõigile huvilistele, kuid kohalikele on need keelatud. Nii on see tänapäevalgi, kuigi tänapäeva Euroopas on keelud üldiselt leebemad kui mõne sajandi eest.

 

See käib ka internetis mängitavate hasartmängude kohta. Näiteks USAs ei tohi kasiinoportaale luua, mistõttu on suuremal osal Euroopas olevatest kasiinodest serverid Euroopas või nendes riikides, mida loetakse maksuparadiisideks.

Müüdid ja faktid hasartmängude kohta

Selge, et sellise suure valdkonnaga, mis on maailma üks tulusamaid äriliike, käib kaasas hulk müüte, mille kohta oleks alati huvitav teada, kas need vastavad tõele.

 

Üks populaarsematest müütidest on see, et hasartmängud on suurepärane viis, kuidas raha teenida. Selle müüdi lükkaksime ümber, kuna hasartmängud on viis meelelahutuseks, mitte raha teenimiseks. See on samasugune meelelahutus nagu kinos või teatris käimine ning võidusumma on lihtsalt võimalik lisaväärtus.

 

Hea viis hasartmänge mängida, on teada millal lõpetada, ehk seada panustatavale summale ning ka võidule limiidid.

https://www.optibet.ee/et/kampaaniad/kasiino/?p=832